COMPUTHERM GSM158

Na sklade
COMPUTHERM GSM158
COMPUTHERM GSM158
Popis

Telefónom diaľkovo ovládateľná zásuvka typu COMPUTHERM GSM-158 je inteligentné zariadenie, ktoré možno pripojiť k sieťovej zásuvke. Na jeho výstupnom konektore sa po telefonáte užívateľa alebo príkaze odoslanom formou SMS správy, zapne alebo vypne napätie.
Všetky predvolené nastavenia zásuvky, ovládanie jej funkcií je realizované prostredníctvom SMS príkazov. Informáciu o zapnutí pošle zásuvka užívateľovi formou SMS správy.
Zásuvka typu GSM-158 sa výborne hodí aj na reguláciu vykurovania, chladenia Vášho domova alebo chaty. Pomocou snímača teploty pripojeného k tomuto zariadeniu, možno udržiavať vopred nastavenú teplotu alebo teplotný interval. Pomocou tejto zásuvky možno temperovaním priestorov zabezpečiť ochranu pred mrazom. Na podnet telefonického príkazu na zapnutie/vypnutie zásuvka poskytuje aj možnosť diaľkového ovládanie kúrenia (napr. v prípade ak chatu využívate v zime, možno vykurovanie zapnúť ešte pred Vašim príchodom).
Služby diaľkovo ovládanej zásuvky telefónom typu GSM-158 možno využívať pomocou GSM SIM karty ľubovoľného operátora, počas platnosti telefónnej karty.

  • Napájanie pripojenej zásuvky: 220-250 V/50 Hz
  • Zaťažiteľnosť pripojenej zásuvky: 230 V/50 Hz, 15 A
  • Príkon v pohotovostnom režime: 0,15 W
  • Prevádzkové pásma GSM: DCS1800, PCS1900, GSM850, EGSM900